Tvoje tvář
Zdroj: TV Nova
Máme je všechny!

POSLEDNÍ ODHALENÍ: Kdo bude 8. soutěžícím Tvojí tváře? Nabídku přijala jedna z nejlepších českých hereček!

31. 1. 2017

Třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se kvapem blíží! První díl můžete vidět už v neděli 26. února, a tak je čas si prozradit, kdo bude posledním 8. soutěžícím! Je jím tahle krásná talentovaná herečka!

8 fotek
Osmou a tedy poslední soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas III se stane herečka a držitelka významných hereckých ocenění Tatiana Vilhelmová (38)! Tatiana patří k nejuznávanějším herečkám v České republice. Má za sebou bezpočet rolí v menších filmech i v největších trhácích. Herečka je partnerkou zpěváka a též herce Vojty Dyka (31), se kterým má syna Aloise.

A jak se půvabná herečka těší na třetí řadu show Tvoje tvář má známý hlas? "Já se těším moc. Někdy si říkám, že jsem se úplně zbláznila a popadne mě taková tréma, když si to představím, ale spíš převažují pocity štěstí a očekávání."

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy objeví na obrazovkách televize Nova. Diváci se můžou těšit kromě Táni Vilhelmové také na Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Markétu Konvičkovou a Ondřeje Rumla. Bude to opět velkolepá show!

Na první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas se nezapomeňte dívat už v neděli 26. února od 20.20 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze