Reklama
Reklama
Marek Raditsch
Zdroj: facebook.com
Klobouk dolů

Porotce MasterChefa Marek Raditsch o porodu manželky: „Dvanáct hodin tam ležela a nešlo to!“

12. 7. 2017

Porotce kulinářské soutěže masterChef Česko Marek Raditsch se stal v neděli otcem. Zeptali jsme se ho proto na ožehavé detaily. Jak porod probíhal? Byla to fuška!

4 fotky
Minulou neděli se stal známý šéfkuchař a porotce reality show MasterChef Česko tatínkem. manželka Tereza přivedla na svět dceru Vanessku a obě holky jsou zdravé. Nyní ale sympatický kuchař promluvil o tom, jak porod probíhal a jaké má pocity.

„Mám z narození dcery jedinečné pocity, to se nedá absolutně s ničím v životě srovnat. Když jsem navíc viděl, jak tam Terezka dvanáct a půl hodiny leží a nejde to a nejde, a pak musela jít na ten císařský řez, tak to opravdu klobouk dolů, co ty ženy vydrží, protože bez nich by to potomstvo nebylo,“ uznal jako správný chlap.

Zeptali jsme se ho také, jak to teď u nich doma bude s jídlem. Přece jen takový kulinářský génius musí mít nějaké stravovací plány pro kojící matku s dítětem. „Já myslím, že strava se nám moc měnit nebude, protože z devadesáti procent vařím doma já a musím říct, že jíme opravdu zdravě. Jíme ryby, zeleninu a další zdravé potraviny. Akorát budu muset trochu ubrat na koření a dalších pro kojící ženu škodlivých věcech. Malá má zatím mlíčko, takže ta je spokojená,“ dodal s radostí v hlase novopečený tatínek.

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama