Gott My Life - 1
Zdroj: Prásk!
Božský Kája

Janek Ledecký překvapil na výstavě Karla Gotta: Co mu nemůže zapomenout?

8. 6. 2017

Karel Gott (77) je na scéně neuvěřitelných 60 let. K jeho významnému jubileu vznikla unikátní výstava mapující jeho celý život a dílo. K vidění je ode dneška až do konce září ve speciálních prostorech na lodi. Na zahájení se přišel podívat i Janek Ledecký (54).

23 fotek
Karel Gott dělá radost svým fanouškům už šest dekád, a to i za hranicemi. Za tu dobu vzniklo o zlatém Slavíkovi neuvěřitelné množství materiálu. A až nyní nastala možnost si vše o tom, jak se zrodila hvězda jménem Karel Gott, prohlédnout na výstavě nesoucí název GOTT, MY LIFE. K vidění jsou jeho soukromé rodinné fotografie, jeho myšlenky,  sny o prknech, co znamenají svět, audiovizuální nahrávky, ocenění, dokumenty z vystoupeních po světě nebo jevištní kostýmy.

To si zejména uvědomil Richard Fuxa, díky jehož nadačnímu fondu se po dvou letech mohla otevřít unikátní výstava k jeho 60letému výročí na scéně. Výstava, která má na tisíc exponátů a 30 projekcí, se nachází v originálních prostorech lodě na Rašínově nábřeží. Při zahájení nemohl chybět samotný Mistr, který dorazil se svou manželkou Ivankou na lodi. Poté přestřihl slavnostní pásku s kardinálem Dukou, a tuto událost si nenechalo ujít mnoho známých osobností a ani jeho druhá nejstarší dcera Lucie.

Autor: ham

Diskuze