Iveta Bartošová se vdala za Jiřího Pomeje
Zdroj: Mediafax
Zpověď

Pomeje o Bartošové: Řekla mi, že potratila a holčičku spláchla do záchodu

Aktualizováno 22.5. 2014 08:54

Zpěvačka Iveta Bartošová před třemi týdny spáchala sebevraždu. Jak na ni vzpomíná její první manžel Jiří Pomeje?

5 fotek

„Když se na to zpětně koukám, tak ona vedle sebe potřebovala člověka, který by byl jejím mužem a zároveň manažerem, který se vyzná v showbyznysu. Což se jí povedlo dvakrát, s Láďou Štaidlem, za kterého slavila vůbec ty největší úspěchy. A potom se mnou, když skutečně vstala z popela. Iveta potřebovala muže, který by ji zároveň profesně řídil. Jinak to nezvládala, byla příliš slabá a podceňovala se a to potom řešila, jak to všichni známe,“ říká Pomeje v knize Ztracený život I. B., která vznikla ještě před smrtí zpěvačky.

Po roce a půl manželství, které začalo svatbou v roce 2008, ale jejic vztah začal mít problémy. Bartošová, které Pomeje pomohl zpět na výsluní a získat zase do péče syna Artura, začala zase pít alkohol.

Jiří pak odjel pracovat do Polska a začalo peklo. „Když jsem se vrátil a byli jsme už doma, řekla mi, že potratila a holčičku spláchla do záchodu,“ vzpomínal na dost otřesné chvíle Pomeje.

Iveta pak před ním schovávala lahve s tvrdým alkoholem. „Bylo mi divný, proč pořád chodí na záchod a ještě k tomu nahoru do patra, když jsme seděli dole v kuchyni. Potom jsem pochopil, měla tam schovanou flašku,“ vzpomíná Pomeje.

Koncem roku 2009 Iveta Jiřího obvinila, že jí ukradl z kabelky peníze, a vyhodila ho z domu. 3. ledna následujícího roku ho ale zase volala zpět. Byla v hrozném stavu. 

„Byla pod obraz. Sama. Artur tam nebyl. Jednou rukou se mne držela jako klíště a v té druhé držela misku, do které zvracela. Není divu, dvacet dnů jenom pila a nejedla. Její záda byla samá modřina, spadla ze schodů. Miloval jsem ji stále a velmi, tak jsem si řekl, že i z tohohle ji dostanu,“ povídal Jirka.

Bohužel si Iveta nenechala říct a v srpnu roku 2010 požádala o rozvod. I přesto, že se jí Pomeje a jeho kamarád Pavel Pásek snažili pomoct, jak to jen šlo - i finančně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Bláznivé vystoupení Ivety Bartošové. To musíte vidět!

 

Autor: mivr

Diskuze