Cola Cola na vlasech
Zdroj: YouTube.com
Super trik

Blogerka si na vlasy vylila colu. Co se pak stalo, je neuvěřitelné! Výsledek vás překvapí

6. 12. 2017

Dívka se rozhodla, že bude trochu experimentovat. Vyzkoušela tedy zajímavý trik. Vzala colu a vylila si ji na vlasy. Výsledek vás překvapí! Rozhodně to stojí za to.

Mladá youtuberka Elko chtěla přesvědčit své fanoušky, že Coca Cola není dobrá jen na zahnání žízně nebo třeba na leštění stříbra. Natočila video, kde si polila dvěma lahvemi nápoje svoje vlasy. Výsledek stojí za to!

O Kole se traduje, že slouží na daleko víc věcí, než jen na pití. Můžete s ní třeba odstranit mastné fleky z oblečení, vyčistit kotel, odstranit vodní kámen, zbavit se slimáků na zahradě nebo i vydenzifikovat toaletu.

Bloggerka Elko na to šla ale od lesa. Protože se také zajímá o kosmetiku a krásu, rozhodla se udělat jeden pokus. Chtěla vyzkoušet účinky coly přímo na sobě.

Vzala si foťák, postavila ho před sebe a otevřela dvě lahe oblíbeného nápoje. Pak se už jen nahla nad připravený lavor a polila si vlasy. Kola se rychle vsákla do vlasů. Nadzvihla je a vytvořila skvělý objem. Zároveň vlasy neslepila a přesto je podle bloggerky učinila silnějšími a s lepší texturou.

Autor: pet

Diskuze