Reklama
Reklama
Zdroj: YouTube.com
Vezme vás za srdce

DOJEMNÉ VIDEO: Policistka zachránila život novorozenci. Neuvěříte, jak se obětovala!

Aktualizováno 14.1. 2016 15:32

Krkavčí matka opustila své několik hodin staré novorozeně. Bylo mu souzeno zemřít. Našla ho však naštěstí policistka, v které se ozvaly mateřské pudy. Zachránila malou holčičku před jistou smrtí!

Když byla mladá policistka Luisa Fernanda Urrea přivolaná k zásahu na okraji lesa, jistě ji ani ve snu nenapadlo, co ji na místě čeká. V lese našli místní obyvatelé pohozené novorozené dítě, které potřebovalo okamžitý převoz do nemocnice. Čerstvě narozená holčička k sobě dokonce ještě měla připojenou část pupeční šňůry.

Jenže ambulance byla stále ještě na cestě a u takto malých dětí mohou často hrát rozhodující roli minuty. Policistka okamžitě zareagovala a děťátko nakojila. Lékaři jí poté v nemocnici řekli, že bez jejího bleskového zásahu by dítě jistojistě zemřelo, než by se dostali k jeho ošetření.

Policistka měla jakožto čerstvá matka dostatek mléka a místním novinám sdělila, že podle pláče odhadla, co přesně dítě potřebuje – nakrmit. Dle jejích slov by to přece udělala jakákoliv matka, která by se ocitla v podobné situaci. To však není zcela pravda, protože po skutečné matce, které hrozí trest za pokus o vraždu, policie zatím bezúspěšně pátrá.

Autor: mkr

Diskuze

Reklama
Reklama