Policie
Zdroj: Profimedia
To nevychytal

Policisté zadrželi muže za krádež kola. Ten jim řekl tu nejhloupější VÝMLUVU!

8. 8. 2017

Jsou lidé, kteří si myslí, že muži zákona uvěří všemu, co se jim řekne. Jako tenhle zloděj, který si asi vážně myslel, že když ukradne kolo, vykecá se z toho případně tímto způsobem.

Vše se odehrálo ve slovenském Trenčíně. Muž polské národnosti jménem Wojciech (39) využil situace a okradl nebohého cyklistu Vladimíra. Ten si nechal své kolo paradoxně před obchodem s koly. Když ale za pár vteřin vyšel, kolo bylo podle jeho výpovědi pro deník Čas.sk. fuč!

„Krádež jsem šel hned nahlásit na policii a ani ne po hodině a půl mi volali kamarádi, že moje kolo našli stát u bankomatu a přivolali policii,“ popsal situaci okradený cyklista Vladimír. Netrvalo dlouho a policistům se podařilo vapátrat i aktéra celé loupeže. Wojciecha zadrželi a při výslechu se z něj snažili dostat detaily incidentu.

Polák jim ale drze tvrdil, že kolo koupil v parku. A to za 100 euro, což je v přepočtu zhruba  2 700 korun. Největší fór je totiž v tom, že kolo, které Polák ukradl, je ve skutečnosti drahé a kvalitní značky a je tak drahé, že si Vladimír na něj musel vzít půjčku. Kolo totiž stojí v přepočtu kolem 215 tisíc korun! A tak by asi jenom blázen někde v parku prodával kolo tolik pd cenou. Leda e by to byl nějaký trouba, který krade kolo a ani nepozná, jak luxusní je. Což bude asi případ zoufalého Poláka, kterému teď za krádež hrozí dva roky ve vězení.

Autor: bin

Diskuze