Erian Thompson - 13
Zdroj: facebook
Poblázněné mládí

Policie zveřejnila na Facebooku fotku dívky, po které bylo vyhlášeno pátrání. Překvapení čekalo v komentářích

18. 9. 2016

Po dospívající dívce bylo v Austrálii vyhlášeno pátrání, a tak její fotku umístila policie na Facebook. A vyplatilo se! Za pár hodin totiž odkaz okomentovala sama pohřešovaná. Co v komentáři bylo?

7 fotek
Erian Thompson z Carindale v Queenslandu byla vedena jako nezvěstná. Policie v neděli ráno zaslala žádost na Facebook, aby ji lidé pomohli najít. Nejspíš však policisté nečekali, jaká odpověď je překvapí v komentářích pod fotkou...

Dospívající dívka se totiž „nalezla sama“, a tak hned na fotku s naprostým klidem zareagovala komentářem, že je v pořádku: „Lidi, jsem v pořádku, nejsem ztracená. To je trochu přehnaná reakce na hádku, kterou jsem měla se svou sestrou. Jsem to opravdu já – právě sedím ve své ložnici," odpověděla Thompson.

„Ahoj Erian, jsem rád, že jsi v bezpečí, ale nemůžeme stáhnout tvou fotku, dokud nebudeš spatřena policií a my nepotvrdíme, že jsi v pořádku,“ odpověděli policisté a požádali ji, aby se dostavila na policejní stanici. Mluvčí policie Queensland později uvedl pro Daily Mail, že dívka byla opravdu v bezpečí a byla odstraněna ze seznamu pohřešovaných osob. Jestli se jednalo jen o nejapný žert ze strany dívky a její sestry, není jasné. Hlavně, že se ale nikomu nic zlého nepřihodilo.

ČTĚTE TAKÉ:

ZÁHADA! V Praze našli neznámou ženu. Sama neví, kdo je!

Autor: niž

Diskuze