Reklama
Reklama
Policie Nový Jičín
Zdroj: facebook.com
Ženy dekorací?

POLICIE TERČEM POSMĚCHU: Jejich přáním k MDŽ se baví celý internet

Aktualizováno 9.3. 2016 20:45

Městská policie z Nového Jičína má z ostudy kabát! Jejich nevydařenému přání k MDŽ se směje celý internet. Tedy kromě žen, které se skutečně urazily...

Jak to tak vypadá, vtipy o policajtech se opravdu nevyprávějí jen tak pro nic za nic. Tito hoši z Nového Jičína se totiž pořádně blýskli, když na Facebook pověsili fotografii s tulipány v ruce a podivným komentářem.

Milé dívky, ženy, maminky i babičky, přejeme Vám k Mezinárodnímu dni žen hodně lásky, milé pozornosti Vašich blízkých a především zdraví a štěstí. Jedině šťastné totiž můžete být tou nejkrásnější mužskou dekorací,“ napsali policisté. Opravdu nazvali ženy "dekorací"?

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a komentáře naštvaných žen se začaly pod fotkou množit. A tak dle webu Echo24.cz policisté změnili kritizovanou část na "...nejkrásnější lidskou bytostí." Ovšem asi po hodině jim došlo, že tato věta úplně nedává smysl, a tak vše vrátili do původního stavu. Většina lidí se ale příspěvkem ohromě pobavila a měla díky policistům o něco hezčí den. A jaký názor máte na přání vy?

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama