Modrava - 10
Zdroj: TV Nova
Modrava na DVD

NOVÁ NABÍDKA: Policie Modrava kdykoliv ve vašem obýváku

12. 7. 2015

Pokud se vám stýská po Policii Modrava, nezoufejte! Televize Nova prodává celou první sérii na DVD.

Televize Nova ve spolupráci se společností Bontonfilm vydává kompletní první řadu nejúspěšnějšího původního televizního projektu současnosti Policie Modrava na DVD. Seriál, který trhal během jara 2015 rekordy sledovanosti, si tak fanoušci můžou užít znovu, kdykoli a kdekoli. V DVD kompletu najdou diváci celkem šest disků obsahující všech šestnáct epizod seriálu, bonusový materiál i doplňující brožuru se zajímavostmi z natáčení.

DVD Policie Modrava je jedinečnou příležitostí opět se vydat s hlavní hrdinkou seriálu Janou Vinickou a týmem policistů do krásných exteriérů Národního parku Šumava a znovu prožít vyšetřování kriminálních případů, které v sobě mísí napětí a tajemství. Součástí DVD je také bonusový materiál, který přiblíží, jak si štáb poradil s nepřízní počasí nebo nebezpečným natáčením autonehody. Ve speciální brožuře pak fanoušci najdou různé zajímavosti, například, které kriminální zápletky byly inspirovány skutečnými případy.

V seriálu se v hlavních rolích představí herci Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Matěj Dadák, Jaroslava Stránská, Michal Holán, Jan Pohan, Jana Boušková, Taťjana Medvecká a řada dalších.

Policie Modrava – kompletní první řada, cena: 699 Kč, již v prodeji.

Autor: tod

Diskuze