Strážníci
Zdroj: Mediafax
Už asi nezaplatí

Policejní úlet v Praze: Strážník dal pokutu mrtvému taxikáři!

Aktualizováno 3.2. 2014 14:28

Ležel v autě s prostřelenou hlavou, ale to policii nezajímalo. Zásadní pro strážníka bylo, že jeho auto bylo zaparkované v modré zóně bez potřebné karty. Na přední sklo dostal pokutu za špatné parkování!

Ve vinohradské Lužické ulici stálo auto s mrtvým taxikářem celé dva dny. Místním to přišlo divné, že se taxík tak dlouho nehýbá a navíc z něj kapala krev. Když se k vozu konečně dostavila pražská kriminálka a otevřelo ho, museli detektivové pouze konstratovat, že jde o letošní druhoiu dokonanou vraždu v Praze.

To bylo v sobotu. Ale k vozu nešťastného taxikáře se dostali policisté již v pátek. Hlídka městské policii si špatně zaparkovaného vozu všimla a podle serveru blesk.cz dala za stěrač na jeho přední sklo pokutu za špatné parkování. Poté odjela. Naštěstí pro ni je zřejmé, že muži by už stejně nebylo pomoci.

Taxikář měl na voze tmavá skla a navíc v něm ležel, takže pokud se policista nepodíval dovnitř, opravdu ho nemusel vidět. Přesto se nabízí otázka, zda-li neměl vůz důkladně prohlédnout, než ho pokutoval.

Po taxikáři Petrovi S. (†42) zůstaly doma dvě malé děti, jeho manželka navíc čeká třetí.

Čtěte také:

Záhadná smrt v Praze: Zdálo se, že ten muž je opilý. Jenže v těle měl jed!

 

Autor: pul

Diskuze