Melissa Ann Blair a Anthony Powell - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Pac a pusu

DRSNÉ: Šla za přítelem do vězení na návštěvu. Stačil jeden polibek na rozloučenou a byl mrtvý!

23. 11. 2017

Návštěvy ve vězení bývají různé – někdy smutné, jindy dojemné. Loučení je ale vždy bolestivé – a proto vedení věznice občas přihlíží k delšímu polibku na rozloučenou. Jenže tentokrát polibek na rozloučenou stál odsouzeného život!

Američanka Melissa Ann Blair (46) navštívila ve vězení svého přítele Anthonyho Powella (41). Schůzka trvala přesně určenou dobu a když se měli rozloučit, líbali se déle, než je obvyklé. Později se však zjistilo, že takto dlouhý polibek nebyl projevem vášně – Melissa během polibku vložila svému příteli do úst sedm malých kapslí s metamfetaminem, které chtěli propašovat do vězení. Svůj plán ale zřejmě pořádně nepromysleli – dvě kapsle se krátce nato roztrhly a Anthony zemřel na otravu metamfetaminem, uvádí ABC.

Dosud není jasné, zda Melissa konala z vlastní vůle. Její právník tvrdí, že byla k činu donucena a musela dělat vše, co jí přítel nařídil. Anthony byl odsouzen na doživotní trest za brutální vraždu své tchýně.

Jeho přítelkyně byla odsouzena na dva roky vězení a po propuštění bude na svobodě pod odborným dohledem. Navíc jí byla předepsaná protidrogová léčba a také musí absolvovat terapii s psychiatrem. Podle právníka nebyla jeho mandantka závislá na metamfetaminu, občas ale drogu užila. Obviněná se k soudnímu líčení nedostavila a její sestra, která se jednání zúčastnila, se k činu odmítla vyjádřit.

Autor: Iri

Diskuze