TV Nova uvede v říjnu pořad Mise nový domov a seriál Dáma a Král - 1
Zdroj: TV Nova
Těšte se!

Pokračování úspěšné reality show je tu: Mise nový domov se vrací na obrazovky!

27. 9. 2017

Bavila vás reality show, která pomáhá potřebným? Mise nový domov je zpět! Těšte se od října na nové příběhy, opět s úžasným nasazením energické Terezy Pergnerové!

3 fotky
Mise nový domov je reality show, jejíž hlavním cílem je pomáhat druhým. Diváci budou mít možnost každý týden sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil, a dostali se na samé dno. Mise nový domov jim dá šanci na nový začátek. Celý tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou čerpat nové síly do života.

Mise nový domov je pořad o lidech, kteří jsou poznamenáni sociálním či zdravotním hendikepem a klade si za cíl zlepšit jejich život. A to dvěma způsoby. Prvním je pomoc s bydlením, druhý rozměr je sociální. Důležité je také pomoct rodinám s jejich sebevědomím. V prvních dílech uvidí diváci například příběh zoufalého otce pěti malých dětí nebo rodinu, kde roli mámy dětí musela převzít babička s dědou.

„Moderování tohoto pořadu mě velmi naplňuje jako člověka. Vlastně bych řekla, že ani nejde o klasické moderování, ale je to o tom, že tu jsem, něco prožívám a kamera to snímá“, prozradila moderátorka Tereza Pergnerová.

Mise nový domov od 18. října každou středu ve 20:20 na Nově.
 

Autor: bin

Diskuze