Dívka z nehody u Obrnic
Zdroj: facebook
Šlechetné gesto?

Pokračování TRAGICKÉ NEHODY u Obrnic: Otec Nikoly V. přišel s šokující nabídkou!

13. 9. 2017

Tragická nehoda dvou dívek u Obrnic otřásla v červenci celým Českem. Video se rozšířilo po internetu rychlostí blesku a preživší Nikola V. nabyla nechtěné popularity. Její otec to proto nenechal jen tak a zájemcům dal nečekanou nabídku.

Video z nehody u Obrnic otřáslo každým, kdo děsivé záběry viděl. Zatímco řidička vozu Nikola B. († 21) tragicky zemřela, její spolujezdkyně a kamarádka Nikola V. je naživu. Sice se potýká s problémy se sluchem a krátce po nehodě se s ní rozešel přítel, důležité je však jedno. Žije! I tak ale záběry slouží jako odstrašující důkaz toho, jak může dopadnout obyčejná nezodpovědná jízda autem...

Není proto divu, že i měsíce po nehodě video vzbuzuje stále silné emoce. Proto se některé firmy a organizace rozhodly, že by ho chtěly použít během svých přednášek a dalších pracovních záležitostí. O právo na použítí videa tak společnosti volaly otci Nikoly V. A ten pro Blesk prozradil, co jim na to odpověděl. „Někdo mi volal, už si nevybavuji kdo, že by to video chtěli použít na školení. Řekl jsem, že jestli ho chtějí dál ukazovat, tak ať vystaví šek na 100 tisíc korun, ne pro nás nebo mou dceru, ale rovnou bychom ho při předání věnovali třeba Klokánku nebo na postižené děti. Nechci, aby z toho byla jen senzace,“ prozradil šlechetnou myšlenku otec Nikoly Vlastimil V.

Jenže samotná Nikola s tím nesouhlasí ani za předpokladu, že by tragédie ve výsledku mohla posloužit dobré věci. Na otřesný životní zážitek chce zapomenout a hlavně se chce ztratit z povědomí veřejnosti. „Já s tím nesouhlasím. Chci už mít pokoj. Kdyby se to pořád vysílalo, neměla bych klid nikdy. Každý by na mě pořád koukal, nikdy by to neskončilo,“ popsala své domněnky přeživší Nikola V.

 

Nejvyšší čas promluvit si s dětmi o nástrahách SOCIÁLNÍCH SÍTÍ!
VAŠE PŘÍBĚHY: Viděla jsem svoji kamarádku umřít!

Autor: bin

Diskuze