Svatba Martina Staszka a Radky Pondělíkové - 5
Zdroj: facebook.com
Gratulujeme!

Pokerový milionář Martin Stazsko se oženil. ´Jednoznačně čelí zlatokopce,´ říká znalec pokeru

13. 8. 2015

Pokerový milionář, který se ženám vyhýbal má po svatbě. Muž z Třince, kterého proslavila flanelová košile a skromné vystupování se v sobotu se oženil na Štiřínském zámku. Vzal si půvabnou blondýnku z Prahy.

5 fotek
O jeho úspěchu se mluvilo všude. Tichý, skromný v kostkované flanelové košili. Martin Stazsko. Před čtyřmi lety vyhrál v přepočtu 98 milionů na jednom z nejprestižnější pokerových turnajů v Las Vegas. A takřka přes noc se stal multimilionářem.

Pokerový hráč se nechtěl nechat napálit od ženy, která by si ho vzala jen pro peníze, a tak své ANO pečlivě zvážil. Teď ale kapituloval. Jeho životním jackpotem je krásná blondýnka z Prahy. Fotografiemi ze svatby s Radkou Pondělíkovou se pochlubil na sociální síti.

"Martin Stazsko jednoznačně čelí zlatokopce a nikdo z nás nemá právo to nějakým způsobem hodnotit. Oni jsou prostě zamilovaní, není to žádná povrchní známost, ale hluboký trvalý vztah," říká zkušený pokerový hráč a bývalý moderátor Prásku Pavel Novotný.

Příběh jako z pohádky a pohádková byla i jejich sobotní svatba na Štiřínském zámku. ""Jsem rád, že má Martin holku, je šťastný. Ale ona je určitě šťastnější. Snad ho neobere o všechno, třeba jenom o půlku," dodává k tomu kontroverzní mediální komentátor Novotný.

Snad Martinovi vydrží štěstí ve hře i v lásce.

Autor: pul

Diskuze