Violet Grace Youens - 1
Zdroj: Profimedia
Snad se na to dívá

NEUDRŽÍTE SLZY: Holčičku (4) zabil mladík. Rodiče pro ni přichystali pohřeb jako z pohádky!

19. 4. 2017

Violet Grace Youens (†4) se stala obětí nehody. O život ji připravil mladý řidič. Kromě ní zkazil život i jejím rodičům, kteří Violet nade vše milovali. Svědčil o tom i překrásný pohřeb, který pro ni připravili...

5 fotek
Děsivá tragédie potkala rodinu z Merseyside ve Velké Británii. Jejich dokonalý život zničila nehoda, kterou způsobil teprve třiadvacetiletý řidič. Jel neopatrně a srazil malou Violet i s její babičkou. Dívka o svůj život ještě bojovala v nemocnici, ale zranění byla příliš vážná a zemřela mamince v náručí.

Ta se pak rozhodla pro svou mrtvou dceru uspořádat pohádkové rozloučení. Požádala smuteční hosty, aby se oblékli do fialové, protože se dívka jmenovala Violet, což je v překladu z angličtiny fialová. Na pohřbu nechyběl skleněný kočár s koňským spřežením jako měla Popelka. Uvnitř se vezla dívčina rakev s jejím tělem. Ta byla bílá, ale navíc na ní byly namalované Violetiny oblíbené pohádkové postavy.

Zdrcení rodiče pak nesli rakev v náručí. Jejich život už nikdy nebude jako dřív. Utěšují se jen jednou věcí: „Mám opravdu zlomené srdce, ale jsem hrdá na svou malou bojovnici. Moje statečná holčička zachránila dva životy tím, že darovala své ledviny a slinivku břišní,“ řekla matka. Snad se dívka dívá z nebe a vidí, jak moc ji rodiče milují.

SMUTNÉ TRAGÉDIE SLAVNÝCH: Jak se vyrovnali s tím, že přišli o dítě?
VAŠE PŘÍBĚHY: Přežila jsem svou smrt!

Autor: Beat

Diskuze