Ordinace: Loučení s Romanou Babákovou
Zdroj: Archiv TV Nova
Vzpomínky neuhasí

Pohřeb Babákové vyvolal u Martina Zounara smutné vzpomínky: Na koho zesnulého si vzpomněl?

15. 3. 2017

Smrt bohužel patří k životu. Setkáváme se s ní všichni, a tak je jasné, že se čas od času objeví i v seriálu. Teď tomu tak bylo v Ordinaci v růžové zahradě 2, kde minulý týden zemřela postava Romany Babákové. A na co si u toho vzpomněl Martin Zounar (49)?

Lékaři v kamenické nemocnici diagnostikovali Babákové idiopatickou plicní fibrózu a ona od první chvíle moc dobře věděla, že její osud se pomalu ale jistě naplňuje. A ten se nakonec doopravdy naplnil a Babáková naposledy vydechla před týdnem.

Včera jste mohli vidět, jak probíhal její pohřeb. Ten vyvolal spoustu emocí nejen mezi seriálovými postavami, ale i mezi herci. Logicky si tak každý připomene smrt někoho blízkého a emoce se rázem rozjitří. Nejinak tomu bylo i u hlavního aktéra Martina Zounara.

„Už jsem ve věku, kdy za sebou pár pohřbů mám, pár přátel a blízkých jsem ztratil. Nejbližší byl tatínek. Už tím, že držíte artefakt, urnu nebo rakev, lidi do sebe nasajou atmosféru. Dneska nám hrkly slzy do očí, když jsme se s tou postavou rozloučili,” prozradil dle Super.cz Zounar.
 

Autor: niž

Diskuze