Sara Geurts - 1
Zdroj: Instagram
Ona je spokojená

GALERIE: Ženě (26) chybí v těle jedna důležitá složka. Kvůli ní vypadá její tělo takhle!

2. 8. 2017

Sara Guerts (26) to nemá v životě jednoduché. Její vzácná nemoc udělala s mladistvým vzhledem své a člověk by si myslel, že se s takovým postižením bude skrývat,. Jenže ona si šla za svým snem a z nedostatku udělala největší přednost!

11 fotek
V deseti letech jí lékaři diagnostikovali Ehlersův-Danlosův syndrom – vzácnou a neléčitelnou chorobu, kterou trpí jen jeden člověk z pěti tisíc. Jedná se o tkáňové onemocnění, při kterém se v těle člověka netvoří kolagen. Právě ten ovlivňuje vzhled naší pokožky, kvalitu nehtů, vlasů, ale i zubů.

Dříve se Sara skrývala, protože se za své onemocnění styděla. Pak ale nastal zlom a dnes hrdě poukazuje na své nedostatky a vnímá to jako umění. Dokonce se stala modelkou a také tváří kampaně Love Your Lines, která opěvuje nedokonalosti žen a zároveň se snaží dodat sebevědomí jiným, které jsou ať už nemocné, necítí se dobře ve svém těle nebo mají nějaké to kilo navíc.

Člověk by se měl naučit mít se hlavně rád, co myslíte? Sara ukázala, že každý komplex se dá překonat a za její úspěch, kdy vytvořila ze svého nedostatku přednost i kariéru, opravdu klobouk dolů!

Autor: veh

Diskuze