Podzim na TV Nova
Zdroj: TV Nova
Je na co se těšit

PODZIM VE ZNAMENÍ NOVÝCH POŘADŮ! Televize NOVA zveřejnila plány na nejbližší měsíce

4. 8. 2016

Na tiskové konferenci televize Nova představila její programová ředitelka Alex Ruzek program na následující měsíce. Chystají se opravdu velkolepé projekty! Na co se mohou diváci těšit? Zjistěte, co si nesmíte nechat ujít.

„Našim divákům v podzimní sezóně opět nabídneme vyvážené a atraktivní programové schéma...“ říká Alex Ruzek, programová ředitelka skupiny Nova. Mezi již zaběhlými programy se tak diváci mohou těšit na oblíbenou Ulici a Ordinaci v Růžové zahradě 2. S novými díly na podzim přichází i kriminální seriál Policie Modrava. Stejně tak nebude chybět ani pokračování populární kulinářské show MasterChef Česko, kterou bude opět soutěžící každou pondělí a středu provázet profesionální kuchařská trojice - Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalina. Stejně tak se druhé řady dočká i divácky neskutečně úspěšná show Tvoje tvář má známý hlas, kde se též jako moderátor osvědčil herec a ržisér Ondřej Sokol, a tak se na něj diváci mohou těšit i v pokračování oblíbené soutěže.

V některých pokračujících pořadech TV Nova nastanou mírné změny. Lifestylový pořad Prásk! bude vysílán stále od 21,35 hodin, ovšem nově nikoliv ve čtvrtek, ale už ve středu! Stejně tak se vysílání soutěžního pořadu Chcete být milionářem? s Markem Vašutem přesuně ze středy na pátek. I Tvoje tvář má známý hlas se dočká vysílacích změn, nově budou show patřit nedělní večery. Mezi těmi hlavními formáty TV Nova nebudou samozřejmě chybět zpravodajské Televizní noviny, doplněné dalšími publicistikými pořady - Snídaně s Novou, Střepiny, Volejte Novu, Víkend a Koření.

Příznivci reality show si přijdou na své hned dvakrát. Kromě nových premiérových dílů Výměny manželek, Nova přichází s úplně novou reality show Robinsonův ostrov - bojem o přežití na exotických Filipínách bude provázet Ondřej Novotný, sportovní komentátor a znalec bojových sportů. Reality show však není jediná sekce, kde Nova plánuje velké novinky! Jako novinka podzimní sezóny se na obrazovce TV Nova objeví zcela nový pořad s názvem Celebrity Game Night. Tento netradiční formát divákům nabídne uvolněnou atmosféru plnou zábavy s jejich oblíbenými celebritami, pohodou a improvizací u plnění netradičních úkolů.

Tvoje tvář má známý hlas
Neděle večer budou patřit novým dílům tolik očekávané a veleúspěšné zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Pořadem opět provede výborný Ondřej Sokol. Tentokrát svými proměnami do velkých osobností světové a české populární hudby diváky překvapí Miroslav Etzler, Marta Jandová, Ivana Jirešová, David Gránský, Markéta Procházková, Roman Vojtek, Anna Julie Slováčková a Jan Cina. Stejně tak jako v první sérii budou bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. V porotě zasednou Jakub Kohák, Janek Ledecký, Iva Pazderková a jako čtvrtý, speciální host se v každém díle představí někdo ze soutěžících první řady. VÍCE ZDE!

MasterChef Česko
Na obrazovky se vrací populární kuchařská reality show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Desítky kuchařů si přímo před zraky diváků pokusí splnit svůj sen, vyhrát půl milionu korun a stát se tváří kuchařské knihy. O vítězi budou opět rozhodovat elitní kuchaři Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalina. Restauraci MasterChef navíc navštíví mnoho hvězdných hostů. Nové epizody poběží vždy v pondělí a ve středu večer.

Ulice
Dvanáctá sezona přinese momenty plné napětí, emocí, romantiky i humoru. Děj zatraktivní nové postavy se zajímavými osudy. Tereza a David by za romantikou nemuseli chodit daleko, jenže záhy je i Matěje rozhodí Bětčina nevěra. Se začátkem školního roku navíc přibydou i starosti v podobě nového studenta Tobiáše Slámy. Liškovi se těší na miminko, ale nečekaně se objeví komplikace. Těžké chvíle čekají také Maléřovi. Na nové osudy postav z Ulice se diváci mohou těšit každý všední den od 18:30. VÍCE ZDE!

Ordinace v růžové zahradě 2
Dvanáctá sezóna nejoblíbenějšího seriálu současnosti přinese dramatické momenty a zvraty plné nových osudových setkání, zakázané lásky, životních výher, ale i pádu na úplné dno jedné z nejoblíbenějších postav. Zdálo se, že do života Čestmíra Mázla vstoupila nová žena, jenomže život dokáže být zamotanější... VÍCE ZDE!

Filmovým fanouškům TV Nova připravila premiérové české filmy, mezi nimiž bude například snímek Život je život, ve kterém hlavní role ztvárnili Ondřej Vetchý a Simona Stašová. V pátém pokračování bláznivé komedie, tentokrát nazvané Vánoční Kameňák, se diváci opět setkají s Václavem Vydrou v roli starosty Pepana. Televize nabídne také romantické drama Pohádkář s Jiřím Macháčkem, Aňou Geislerovou a Matějem Hádkem. Ze zahraniční produkce přinese skupina Nova divákům řadu hvězdně obsazených filmů a seriálů. S těmi se v průběhu podzimu budou setkávat nejenom na hlavním kanálu TV Nova, ale i na menších tematických kanálech, zejména pak na kanálu Nova Cinema.

Nova Cinema přinese na podzim spoustu zajímavých snímků různých žánrů. Diváci se mohou těšit na drama Dítě číslo 44 s Tomem Hardym nebo na další drama Nemocnice Parkland. Mezi další filmové snímky letošního podzimu se řadí Kód Enigmy, Cesta naděje, Scary Movie 5 , Batman začíná, Jobs, Než si pro nás přijde, Mravenčí polepšovna a řada dalších. FANDA zase nabídne čtvrtou řadu seriálu Arrow s maskovaným ochráncem Oliverem Queenem.Stejně tak se vrátí nezapomeutelný Chuck Norris se seriálem Walker Texas Ranger, Kriminálka New York a Miami či Kobra 11. Ani v podzimní sezóně nebudou chybět tradiční Pátky na ledu z nové sezóny NHL nebo přenosy vybraných šipkových turnajů.

Stanice SMÍCHOV i nadále přinese spoustu zábavy. Na obrazovky se opět vracejí legendární Přátelé. Dále bude pokračovat seriál Dva a půl chlapa, Krk za krokem, Kutil Tim nebo Mike a Molly. Premiérová šestá řada 2 $ocky diváky také nemine. TELKA pokračuje ve vysílání epizod oblíbených seriálů Ulice (2009), Ordinace v růžové zahradě 2 (2015) a Nováci. Na podzim se diváci mohou těšit také z Pojišťovny štěstí, Výměny manželek, Nové Cestománie, seriálu Redakce a pořadu U Haliny v kuchyni. Nebudou chybět ani soutěže Chcete být milionářem?, Riskuj a Kolotoč. Ze zlatého fondu zábavy se objeví pořady Tenkrát na východě, Novoty, Ptákoviny, Country estráda, Dobroty a jiné.

Prémiová stanice NOVA Sport 1 nabídne v nové sezóně 2016/2017 zejména velkou porci nejlepšího hokeje světa, a to až 15 zápasů kanadsko-americké NHL týdně. Začátek sezóny čeká fotbalovou Evropu. Podzimní program sportovní stanice NOVA Sport 2 udělá radost všem fanouškům kontaktních sportů. Pro ty Nova připravila přímé přenosy UFC. Jedním z vrcholů budou srpnové olympijské hry v Riu de Janeiro. Mezinárodní stanice NOVA International nabízí slovenským divákům obdobný program jako stanice TV Nova.

Videoportál Nova Plus bude na podzim i nadále divákům přinášet odvysílané díly úspěšných seriálů, které znají z televizních obrazovek. Navíc se mohou těšit na další díly lifestylových online pořadů vlastní tvorby – Na baru, Hravě zdravě, Trendy Trendy a historický magazín Brána do historie. V diskuzním pořadu Vaše téma na Nova Plus i TN.cz přivítáme další zajímavé hosty. Internetový portál TN.cz nabídne v srpnu speciální rubriku, která se bude věnovat letošním olympijským hrám. Fanouškům sportu tak poskytne aktuální zprávy z Rio de Janeira, ke kterým se kdykoliv snadno dostanou také díky mobilní aplikaci TN.cz. Aplikace v blízké době navíc přinese i novou funkci živých přenosů. Bude tak možné sledovat nejen zpravodajské relace TV Nova, ale i různé společenské akce či přenosy z mimořádných událostí. Další novinkou aplikace bude také možnost nastavení v sekci Moje zprávy, kde si každý může zvolit svá nejoblíbenější témata a snadno si zvolit to, co ho opravdu zajímá.

Videoportál VOYO přinese na podzim nejen filmové a seriálové hity, ale na své si přijdou i sportovní fanoušci, kterým VOYO nabídne výběr nejzajímavějších přenosů z olympijských her z Ria de Janeiro, Evropskou ligu, NHL, UFC či NBA. Pokud diváci promeškají zápas, který se odehraje v ranních hodinách, mohou si na VOYO vybraný záznam přehrát. Filmoví fanoušci se mohou těšit na dokumentární snímek Rytmus: Sídliskový sen, který dokumentuje život jedné z nejznámějších osobností česko-slovenské hudební scény, filmový debut Vojty Kotka Padesátka přenese diváky do krkonošských hor mezi místní horaly. Životopisný snímek Lída Baarová zachycuje život jedné z nejžádanějších hereček Evropy třicátých let. Naopak drama Rodinný film se zabývá nečekanou svobodou dvou dospívajících dětí současnosti. I nadále mohou diváci na VOYO sledovat úspěšné seriály z vlastní tvorby TV Nova dříve než na televizních obrazovkách, oba premiérové sportovní kanály NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 a mezinárodní kanály NOVA International a Markíza International.

Autor: bin

Diskuze