Ruce - 1
Zdroj: Twitter
Dobré zprávy

PODÍVEJTE SE: Máte na dlaních vidět písmeno X? Znamená to jednu výjimečnou věc!

14. 11. 2017

Nejprve se podívejte pořádně na své dlaně, konkrétně mezi čáru srdce a čáru hlavy. Máte tam písmeno X? Pak čtěte dál!

Čáry na dlaních údajně vypovídají mnoho nejen o osudu, ale i lidském zdraví a délce života. Z rukou se dá vyčíst víc, než by koho kdy dřív napadlo. Co ale znamená, když se vám mezi čárou srdce a hlavy kříží dvě do písmene X? Dříve se říkalo, že majitelé tohoto vzácného úkazu jsou zlí, hamižní a pomstychtiví. Rozhodně žádná superlativa... Jenže tohle se nikdo nepotvrdilo! Naopak nové důkazy mluví jasně.

Nová teorie svými počátky sahá až do dob, kdy žil samotný vládce Alexandr Veliký. Jeho rádci mu řekli, že když má na dlaních písmeno X, znamená to, že z něj bude nejúspěšnější osobnost té doby. A tak se u známého vojevůdce také stalo. Nejmenovaná univerzita Rusku se problematice věnovala ve svém důkladném průzkumu. Na co přišli? Jako vzorek jim posloužily dva miliony respondentů, na kterých se snažili zjistit, co znamená, když někdo zmíněné X na dlaních má. Co tyto lidi spojuje?

Výsledky průzkumu ukázaly, že lidé s písmenem X na dlaních jsou nadprůměrně úspěšní (stejně jako Alexandr Veliký). Jsou to silné, ambiciózní osobnosti, které si umí podmanit spoustu dalších lidí a perfektně s nimi dokážou manipulovat ve svůj prospěch. Mezi další známá jména, které jsou nositeli X, patří ruský prezident Vladimir Putin, nebo bývalý americký prezident Abraham Lincoln.

Tak co, máte tam své X?

 


 

Autor: bin

Diskuze