Barbora Hájková a Kateřina Šuriaková - 1
Zdroj: Instagram
Vypadají skvostně

FOTO: Jak dnes vypadají Robinsonky Bára a Kačka? Staly se z nich dobré kamarádky a ohromně zkrásněly

14. 3. 2017

Na Robinsonově ostrově pobyly jen pár dní, ale i těch pár chvil stačilo k tomu, aby se změnily k nepoznání. Jak vypadá Bára Hájková a Kateřina Šuriaková dnes?

12 fotek
Patřily mezi nejkrásnější účastnice soutěže Robinsonův ostrov. Bohužel jim vzhled moc nepomohl. Báru vyhodili skoro hned na začátku za to, že se dostatečně nezapojovala. Na kmenové radě ji bránila Katka jako lvice. Podle ní pracovaly obě dost. Bohužel ani to nepomohlo a pro krásku s napůl vyholenou hlavou hra skončila.

Nejvíce to zasáhlo právě Katku a odchod kamarádky ji naprosto zlomil. Pak se ještě nějakou dobu snažila bojovat, ale když se přidaly zdravotní problémy, tak hru dobrovolně opustila. To zamrzelo nejednoho hráče, protože byla v kmeni velice oblíbená. Dívky na soutěž vzpomínají kladně. Rády se chlubí fotkami s ostatními soutěžícími. Právě na těchto snímcích ukázaly nový vzhled a je neuvěřitelný. „S miláčkem,“ napsala si ke společné fotografii Bára. 

Bára na ostrově vypadala s částečně vyholenou hlavou jako pořádná drsňačka. Teď si nechala vlasy dorůst a zesvětlit. Už v soutěži byla kočka, ale s novou hřívou je mnohem půvabnější. Stejně tak je na tom Katka. Ta si nechala vlasy prodloužit a začala se výrazně malovat. Teď je z ní královna všech večírků. Škoda, že nevydržely dívky v soutěži déle, byla by to skvostná podívaná.

ČTĚTE TAKÉ:
ŠOKUJÍCÍ ROZHOVOR S BÁROU Z ROBINSONA: Od vyřazení přibrala 10 kilo!

Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ
Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky

Autor: Beat

Diskuze