Reklama
Reklama
Zdroj: Nova.cz
Klidná povaha

PO VÝMĚNĚ: Zasnoubená Monika poslala Vaškovi překvapivý VZKAZ. Bude zuřit ještě víc!

13. 9. 2017

Středeční Výměna manželek ukázala dva odliěné světy. Pohoda, na kterou je Monika (43) doma zvyklá, na ni rozhodně nečekala v domácnosti netoleratního Vaška (33). Co mu po Výměně vzkázala?

Desetidenní pobyt s Vaškem a jeho třemi dětmi byl pro Moniku něco jako noční můrou. Despotický Vašek byl neustále nespokojený s Moničiným přístupem jak k dětem, tak k celé domácnosti. Monika to ale viděla jinak a nerozuměla, proč Vašek všechno tak zveličuje a řeší. Tihle dva si evidentně nesedli.

Vašek Moniku dohnal i k slzám a urážkami na její účet nešetřil. Neskrýval, že si myslí, že je neschopná a nepostará se o jeho tři děti. To ve Skalici u České Lípy se měla mladá maminka tří dětí Kateřina (25) více než dobře. S klidnou povahou Roberta (43) a téměř dospělými dětmi byla pro ni Výměna dopočinkem a dovolenou, přestože se starala o rozestavěnou domácnost a pomáhala dokonce i Robertovi se samotnou stavbou. Bylo zkrátka vidět, že se Vašek spletl, když nabyl dojmu, že jeho žena toho moc nedělá...

To také na konci Výměny sám uznal. Stejně tak pořádně seřval Moniku i Roberta, kteří vypadali, že je jim úplně jedno, co si Vašek myslí. Ten obvinil Moniku z toho, že celé dny nic nedělala a že lže. Samotný závěr Výměny však dopadl dobře. Robert požádal Moniku o ruku! A co s odstupem času vzkázala cholerickému Vaškovi? Možná ho její vzkaz naštve... Na to se podívejte v následujícím videu!

 

Výměna manželek plná NEVĚRY! Odpustit, tolerovat, nebo nenávidět?
TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama