Zdroj: TV Nova
Držíme palce!

PO VÝMĚNĚ: Rodina despoty nekomunikuje, ale jsou stále spolu. Vydržel vztah ´punkerům´?

3. 3. 2016

Napětí, hádky, někdy možná až tyranie. Středeční Výměna manželek spojila dva zcela odlišné světy. Jak jsou na tom obě Kateřiny a jejich partneři dnes?

6 fotek
V premiérové Výměně manželek viděli diváci televize Nova Katku (26), jejího partnera Davida (30), dcery Julii (2) a Rozárku (1). Na druhé straně se seznámili s punkovou rodinu, která se skládá z Katky (22), jejího přítele Erika (22) a dcery Emmy (1). Byly propojeny dvě naprosto neslučitelné rodiny.

Náročná zatěžkávací zkouška čekala hlavně punkerku Katku. Deset dní po boku otravného a někdy až zlého puntičkáře Davida jí dělalo obrovské problémy. David totiž hledal sebemenší chybu, kterou by ji mohl vytknout, dokonce to došlo tak daleko, že jí zakázal starat se o děti.

Po pěti dnech, kdy mělo dojít ke změně režimu, nepřijal ani jednu jedinou Katčinu námitku. Zoufalství Katky gradovalo a o opravdu ostré hádky nebyla nouze. "Byl to hrozný stres a psychické napětí," vzpomíná dnes.

Katku to však nepoznamenalo. Naopak, posílilo. Leccos si díky tomu uvědomila. Podle všeho jsou s Erikem stále spolu. Jak by také ne! Vždyť ji v závěru celého dílu požádalo ruku! Došlo konečně na svatbu? To se dozvíte v pořadu Volejte Novu v sobotu ve 12.15 na Nově!

A jak druhá rodina despotického Davida? Asi není překvapením, že od natáčení odmítá s televizí Nova komunikovat. Ale podle lidí ze svého okolí jsou stále spolu.

Nebojme se promluvit o domácím násilí. Mlčení bolí!
VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!
VÁŠ PŘÍBĚH: Zneužíval mě otec - denně! Od mých 11 let!

Autor: lup

Diskuze