Muž doma našel cizí oblečení - 1
Zdroj: Twitter
Za jiných okolností by to šlo...

Po příchodu domů našel na zemi cizí oblečení. Když to pak v posteli uviděl, okamžitě volal policii!

14. 9. 2017

Muž se vrátil z práce a už na první pohled viděl, že něc není v pořádku. Věci nebyly tak, jako když dům opouštěl. Když došel po stopách až do ložnice, nestačil se divit, co uviděl!

Po návratu z práce domů by člověk očekával buď vítání milující rodiny nebo nerušený klid. Tohle přesně ale neměl chlápek ze severní Karolíny, který si už při příchodu na verandu všiml, že něco není v pořádku. Podle serveru The Mercury News našel na zemi nůž. Když šel dál, všiml si nedojedeného sendviče a vypité láhve od piva. Po tom, co ale zjistil, že mu chybí i krabička cigaret, pokračoval po stopách dál.

Došel až ke koupelně a tam uviděl pohozené oblečení na zemi. Jenže nikde nikdo. A tak neváhal a vešel do ložnice. Právě tam se mu pak naskytl pohled na nahou spící blondýnku jménem Michele Watkins, která si zrovna dávala v jeho posteli menšího šlofíčka. Největší bizár na tom však je, že muž dotyčnou vůbec neznal!

Neváhal proto a na mladou ženu zavolal hned policii. Těm řekl, co se v domě stalo. Vyplašená žena se mezitím oblékla a šla se posadit na verandu, kde počkala až do příjezdu policie. Ta ji poté zatkla a Michelle tak teď čelí obvinění z vloupání, drobné krádeže a přechovávání ukradnutého majetku. No, vykutálená návštěva...

Autor: bin

Diskuze