Petra Palusková - 1
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Playmate podruhé

Playmate Petra z Robinsonova ostrova se změnila a účinkuje v nové reality show! FOTO

30. 10. 2017

Petra Palusková se proslavila jako sexy Playmate v první řadě Robinsonova ostrova. Teď ale sličná blondýnka přichází znovu, účinkuje v nové reality show a je vidět, že se něco změnilo!

9 fotek
Petra Palusková se na Robinsonově ostrově zapsala do paměti spolu-soutěžících i diváků svým bujným dekoltem a velkou nevraživostí mezi ní a krásnou Nikou Doné. Robinsonův ostrov ale skončil, a tak sláva účinkujcích začala pomalu utichat. Petra sice měla na portálu Nova Plus krátký umělecký projekt nazvaný Udělej si sám s Petrou, ale po něm už o ní nebylo příliš slyšet.

Teď se ale Petra vrací na obrazovky! Televize Markíza vysílá novou řadu reality show Farma, do které se přihlásila i Petra Palusková. Jedno ale trochu překvapí. Kdo sledoval Robinsonův ostrov, tak ví, že Petra sice měla bujné poprsí, jinak ale byla velmi štíhlá, zvláště po týdnech hladovění na Filipínách, kde se projekt TV Nova natáčel. Od té doby ale asi playmate začala pořádně jíst, a tak je na ní znát nějaké to kilíčko navíc.

A jak to Petře jde ve slovenské Farmě? Místama to připomíná Robinsona. Petra se potuluje přírodou v titěrných bikinách a neví moc, co má dělat. Slovenský kolektiv ji mezi sebe příliš nepřijal, protože pochybuje o Petřině smyslu pro farmaření a také o jejím intelektu. Třeba se na ni ale nakonec usměje štěstí a když nezvítězila na exotickém ostrově, možná ovládne slovenskou farmu!

Autor: bin

Diskuze