Zdroj: Prásk!
Mňami, Mňam!

Plánujete jarní detox? Sexy Dominika Myslivcová vám prozradí svůj tajný recept, který musíte zkusit! VIDEO

15. 4. 2018

Celebrity na sobě umí pracovat a mají k tomu celou armádu poradců, konzultantů, trenérů a koučů. Nikoho tedy nepřekvapí, že většina oblíbených smoothie receptů pochází z těchto zdrojů!

Bára Šimková vám ukáže nejoblíbenější recepty na tuhle vitamínovou bombu rovnou dvou oblíbených postav českého internetu!

Hvězdy mají jedno společné! Nádhernou zářící plet a skvělou postavu. Přiznávají, že to je i díky tzv. smoothie, které pijí k snídani. Několikrát do roka si udělají očistu, při které pijí jen tenhle zdravý nápoj a dokonale je zasytí.

Smoothie je totiž vitamínová bomba, ve které je kombinace živin. Směs je jednoduchá a snadno stravitelná. Do svého nápoje si můžete dát to, co máte nejraději. Fantazii se meze nekladou a neobvyklé kombinace jsou jen vítány!

K výrobě domácích smoothies potřebujete jen výkonný mixér nebo odšťavňovač. Pak už stačí zajít na trh nebo do vašeho oblíbeného krámku s ovocem a zeleninou a máte téměř hotovo!

My jsme se vydali za Dominikou Myslivcovou, která nám prozradila, jak je na tom s jarním detoxem! Dominika se ve zdravých trendech vyzná! Jak je na tom ale miláček slečen Vojta Drahokoupil? Na to se podívejte v následující reportáži!
 

Autor: bin

Diskuze