Iveta Bartošová
Jak je to možné?

Pitva Ivety Bartošové: Její výsledky vzbuzují řadu otázek

Aktualizováno 4.5. 2014 08:17

Policie o výsledcích pitvy tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové informovala už v pátek příbuzné, nyní se vše dostalo do médií.

Iveta Bartošová zemřela na kolejích v Uhříněvsi 29. dubna před polednem. Pitva potvrdila, že jedinou příčinou smrti byla sražka s vlakem. Test DNA navíc definitivně potvrdil, že skutečně šlo o tělo slavné zpěvačky.

"Vyloučili jsme nějakou zdravotní indispozici, která by mohla být příčinou smrti ještě před příjezdem toho vlaku," řekl portálu idnes.cz pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová. Zemřela v důsledku devastujících poranění způsobených vlakovou soupravou.

Protože Iveta Bartošová měla problémy s alkoholem, byl součástí pitvy také toxikologický rozbor. A jeho první výsledky podle serveru idnes ukázaly, že ani alkohol ani žádné léky na její smrt vliv neměly. Kompletní výsledky toxikologického testu ještě nejsou k dispozici.

Pohřeb Ivety Bartošové se zatím odkládá na dobu neurčitou, protože tělo stále zůstává na policii. "Zajímají nás ještě další otázky v souvislosti s tímto případem," dodala Zoulová. Pravděpodobně mohou být zjišťovány známky domácího násilí.

Autor: pul

Diskuze