Reklama
Reklama
Pippa Middleton
Zdroj: isifa.com
Pippa Middleton
To se nedělá!

Pippa Middleton podvedla celý svět! Víme jak

5. 5. 2014

Velké zklamání mužům po celém světě přinesla zpráva o tom, že Pippa Middleton měla na svatbě své sestry Kate falešné pozadí. Přitom právě její tělesné proporce vzbudily mezinárodní rozruch a Pippu proslavily.

5 fotek

Po královské svatbě Kate a Williama bylo pozadí krásné Pippy tématem číslo jedna. Své dokonalé křivky vystavila celému světu na odiv, když jakožto první družička kráčela za svou sestrou uličkou k oltáři.

Jenže ne všechno je vždy tak, jak se na první pohled zdá. Francouzský specialista na královskou rodinu možná odhalil jedno z nějvětších tajemství krásné Pippy. Jak k informaci přišel, však neprozradil.

"Znovu to opakuji. Měla falešný zadek. Věděla, že se budou dívat miliony lidí. Byla to ta pravá chvíle se ukázat,"  řekl Stephane Bern.

Pippiny tělesné proporce přitom mnozí pokládali za nejkásnější na světě. V roce 2011, krátce po svatbě, jí jen o vlásek uniklo ocenění za nejlepší pozadí roku. Na sociální síti má dokonce skupinu obdivovatelů, do které se připojilo bezmála čtvrt milionu lidí. Uvidíme, zda svou přízeň zachovají i po odhalení nevinného umělého podvodu dokonalé krásky.

Autor: mivr

Diskuze

Reklama
Reklama