Jonny The Pilot - 1
Zdroj: Instagram
To se hodí

Pilot prozradil, která sedadla jsou v letadle nejlepší! Má to překvapivý důvod

Aktualizováno 22.4. 2018 08:00

Přemýšleli jste někdy nad tím, která místa v letadle jsou nejlepší? Tenhle pilot prozradil o sedadlech to, co by mnohé cestující nikdy nenapadlo.

4 fotky
Jonny Knowlson je mladý sympatický pilot letadla, který je známý pod přezdívkou Johhny The Pilot. Jonny ve svých příspěvcích radí lidem ohledně cestování letadlem a seznamuje je s různými zajímavostmi z leteckého prostředí. Pro deník MailOnline ale teď přišel s něčím, co zajímá každého, ale ne každý je schopný se nad tím takto zamyslet.

Jonny řekl, která místa a proč jsou v letadla nejlepší. Pokud si tedy můžete v rámci koupě letenky vybrat svá místa, pečlivě čtěte... Nesnášíte turbulence? pak má pro vás Johnny řešení. „Věděli jste, že když sedíte nad křídly velkého letadla, hraje to ve váš prospěch? Sedět uprostřed letadla je skvělé, zaručuje vám to plynulý let. Stejně tak i místo daleko od motorů,“ prozrazuje Johnny své cestovatelské tipy.

Dále radí, aby si lidé kupovali letenky s místy vlevo, snadněji se pak prý dostanou z letadla. Stejně tak jsou lepší místa blíže k uličce než u okýnka. Sice nemáte takový výhled, ale z hlediska potřeby na WC je to rozhodně praktičtější. Nemusíte žádat lidi vedle, aby vás nechali projít. No, a pokud počítáte s tím, že si v letadle dáte pořádného šlofíka, tak nejlepší místa jsou podle Johnnyho opět uprostřed letadla. „Neruší vás hluk motorů, kabiny, ani toalety...,“ vyjmenoval všechny výhody nadšený pilot.

S tímhle STEVARDEM chcete letět na dovolenou! Neuvěříte, co před vzletem dělá
Dělá se vám při cestování zle? Víme, jak přežít v autě, letadle i na lodi

Autor: bin

Diskuze