Petra Palusková - 1
Zdroj: facebook.com
Problémová holka?

Petra z Robinsona si zahrává s pravidly Facebooku: Na profilu zveřejnila dost nevhodný obsah!

28. 4. 2017

Playmate Petra, která ve středu stejně jako další tři soutěžící, vypadla z Robinsonova ostrova se s tím teda nepáře! Na facebookovém profilu zveřejnila nedůstojný obsah, který by jí mohl způsobit nemalé problémy!

7 fotek
Petra Palusková (25) sice už není aktivní součástí vrcholící reality show Robinsonův ostrov, své fanoušky si však získala a vypadá to, že si je i jistou dobu určitě udrží. Ba co víc - její fnaouškovská základna se bude pěkně rozrůstat! A to předeším díky novému online pořadu, který nese příznačný název Udělej si sám s Petrou.

Ač název evokuje pouze hříšné myšlenky, rozhodně tomu tak není. Sličná silikonová playmate totiž dostala lukrativní nabídku mít ve spolupráci s TV Nova pořad o kutilství, který ale jistými dvojsmyslnými erotickými tématy trochu zavání. Pořad můžete sledovat na Nova Plus i na nova.cz ZDE! A proč Petra takovou nabídku dostala? Je to totiž zdatná umělkyně a manuálně zručná žena, která se rozhodně nezdá!

V rámci své umělecké tvořivosti ale zveřejnila na Facebooku fotky, kterými by si mohla zadělat na pořádný malér. Ze snímků totiž kromě umění číší i erotické parno ve větší míře, než administrátoři známé sociální sítě povolují. Petře jsou totiž přes mokré tričko více než jasně vidět bradavky! Zvláště muži musí uznat, že fotky jsou to sice zdařilé, ale na sociální síti je to považováno za nevhodný obsah a Petře by tak co nevidět mohl být účet na Facebooku zablokován, nebo dokonce zrušen! Podle nejnovějších informací však na to Playmate už někdo asi stihl upozornit, protože fotky stáhl a vy je na jejím profilu již nenajdete - v naší GALERII ale ano!


ČTĚTE TAKÉ:

ŠOK! Petra se opět rozpovídala o hrůzném zážitku z nemocnice! Prozradila, co jí dělali s rozkrokem

Radovan si po vyloučení nebere servítky: Takhle drsně se pustil do ostatních Robinsonů! Kdo to schytal nejvíce?

Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky

Autor: bin

Diskuze