Jiří Paroubek a Petra Paroubková - 1
Zdroj: Profimedia
Je to dřina

Petra Paroubková po odchodu od manžela dře bídu? Neuvěříte, co prodává!

6. 2. 2018

Od té doby, co Petra Paroubková (44) opustila bývalého expremiéra Jiřího Paroubka (65), se musí blond tlumočnice pořádně otáčet. Od manžela už logicky nedostává ani korunu navíc, a tak se musela nejen vrátit zpátky do práce, ale dokonce i prodává své věci.

7 fotek
Petra Paroubková vyměnila luxus a pozlátko za svobodný život. Ovšem s tou svobodou to není zase tak horké. Sice už se nemusí trápit ve vztahu s Jiřím Paroubkem, který jí zařídil pohádkový život plný luxusních značkových kabelek, oblečení a drahých dovolených, ale na druhou stranu se teď musí pořádně otáčet, aby měla prostředky na živobytí.

Jenom škola dcery Margharity (8) sotjí měsíčně 25 tisíc korun. Je jasné, že Jiří Paroubek platí manželce nějaké výživné, ovšem ne takové, aby nemusela jeho stále ještě žena pracovat. Proto se Petra vrátila ke své práci tlumočnice, kterou dělala předtím, než se dala s vlivným politikem dohromady. „Není to můj jediný pracovní závazek. Musím pracovat, abych uživila rodinu,“ uvedla pro Blesk.

Ani to Petře ale nestačí k tomu, aby s penězi vyšla, a tak sáhla i na své věci, u kterých lze předpokládat, že je Paroubkové koupil manžel v době, kdy jejich vztah ještě fungoval. „Snažím se rozprodat dražší kousky oblečení a kabelky,“ přiznala Petra. Soud, který začal loni začátkem podzimu, se nejspíš ještě nějakou dobu potáhne a je otázka, jestli se Petře podaří si z manželství něco odnést. O peníze a majetek se po Petřině zradě Paroubek dělit nechce více, než je nutné kvůli dceři.
 

Autor: bin

Diskuze