Iva Pazderková
Zdroj: facebook.com
Ta se nezastaví

Zpověď Ivy Pazderková: Jak se cítí jako manželka Lukáše Pavláska?

29. 1. 2016

Proslavila se rolí „Blbé blondýny“, dělala reklamu jogurtu i kosmetice, hraje v divadle a nyní dobývá i televizní obrazovky.

Ačkoliv fakt, že ji mnozí stále považují jen za blbou blondýnu, má leckdy své výhody. „Alespoň mě pak nikdo nepřeceňuje,“ konstatuje, přestože ji letos uvidíme hned ve dvou pořadech TV Nova.

V seriálu Na vodě hraje novodobou hipísačku Ladu. „Laděnka je manželka Lukáše Pavláska, který se tam jmenuje Standa. Chce se Standou založit rodinu, ale bydlí v malinkém, chudém hausbótku. Ráda se pěkně a barevně obléká, má doma ráda pořádek a holduje zdravému životnímu stylu,“ říká o své postavě Pazderková. „Ač si jinak nejsme vůbec podobné, ztotožňuju se s její touhou po rodině a jednoduchým a pozitivním přístupem k životu.“

„Hrálo se mi to moc dobře a doufám, že jsem to nepokazila,“ dodává skromně. „Ale kdybych měla vyprávět nějaké veselé historky z natáčení, tak bude mít Nova další nekonečný seriál…“

V zábavné mega show Tvoje tvář má známý hlas pak bude jednou z osmi českých hvězd, které se budou transformovat do světových celebrit. Hned v prvním díle se promění v Lady Gaga.

 

Na vodě - nej scény
Seriál Na vodě: Lukáš Pavlásek se předvedl jako břišní tanečnice!
Lukáši Pavláskovi se účinkováním Na vodě splnil sen. Jaký?

 

Autor: mkr

Diskuze