Kaileigh Moreton - 1
Zdroj: Profimedia
Velká smůla

Pár si užíval svatbu na Kypru: Stačila chvilka nepozornosti a stala se katastrofa! Krev byla všude

9. 2. 2018

Pár si užíval svatbu na Kypru. Do svatby investovali nemalé peníze a hosty pozvali do luxusního pětihvězdičkového hotelu na svatební párty. Sláva se pro něvěstu ale rázem změnilo v peklo. Vše se pokazilo!

4 fotky
Kaileigh Moretonovej z Colchesteru si svůj den D, tedy svatební den, kdy si brala svého milovaného, představovala nejspíš úplně jinak. Se současným manželem Philem naplánovali svatbu na Kypru.

Do svatby investovali nemalé peníze a hosty pozvali do luxusního pětihvězdičkového hotelu na svatební párty. Nevěsta na tento den nyní ale vzpomíná spíše jako na horor.

užívala si večer a tančila, když v tom se to stalo! Za všechno může sled nešťastných událostí, kdy se na parketu objevil invalidní vozík, který potřeboval jeden z hostů. "Tančila jsem a najednou jsem cítila strašnou bolest," říká Kaileigh. Za chvíli byla všude kaluž krve.

Levou nohou se totiž zachytila do opěrky na nohy na vozíku. Ta však nebyla správně upevněna gumovou pojistkou. "Paradoxně mě ze sálu vyvezli na vozíku, o který jsem se tak velmi zranila," povzdechla si novopečená nevěsta pro britský Mirror.

Okamžitě byla přivezena do nemocnice a podstoupila operaci. "Moje Achillova šlacha vypadala, jako kdyby mi ji někdo oloupal škrabkou na jablko," popisuje Kaileigh, která je nešťastná, jak vše dopadlo. "Všechno se pokazilo! Phil se mnou zůstal a přátelé odletěli domů bez nás. Naše líbánky začaly v nemocnici. Bylo mi z toho smutno, takhle jsme to opravdu neplánovali," postěžovala si na závěr.

 

Autor: mk

Diskuze