Kristy Manzanares - 1
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Nepochopitelný důvod

Pár si užíval na výletní lodi. Kvůli bestiálnímu činu manžela se už Kristy (†39) nikdy domů nevrátí!

3. 8. 2017

Manželé Kristy a Kenneth Manzanaresovi vyrazili na plavbu zaoceánskou lodí. Kdyby Kristy tušila, co jí manžel na výletě udělá, asi by si své rozhodnutí i jednání rozmyslela.

6 fotek
Kristy Manzanares se těšila na dovolenou s manželem, kterou si naplánovali na zaoceánské lodi Emerald Princess. Jenže tam připravil Kenneth svoji ženu o život. Vše se stalo v lodní kabině, kde byl manželský pár ubytovaný. Očitý svědek popsal, že to byl děsivý pohled. Při vstupu do kabiny zahlédl zakrvaveného Kennetha a stejně tak na zemi bezvládné tělo Kristy.

V šoku se proto nechápavě Kennetha zeptal, co se stalo a proč to udělal. Ten prý jen suše odvětil: „Nechtěla se mi přestat smát.“ Děsivá odpověď nasvědčovala tomu, že muž pravděpodobně není duševně v pořádku. Blížší důvod vraždy není známý. Žena ale v důsledku surového napadení utrpěla velmi vážná zranění hlavy, kterým po dvaceti minutách podlehla.

Celá šílená situace se smutným koncem se odehrála 25. června kolem 21. hodiny místního času. Loď se zrovna vyskytovala u pobřeží Aljašky a na palubě cestovalo 4 000 osob. Kdyby býval někdo uslyšel Kristyin křik a přispěchal jí na pomoc, mohla dnes mladá žena žít. Muže čeká soud.

Autor: bin

Diskuze