Dani Mathers
Zdroj: Twitter
To se přepočítala...

Pamatujete na krásnou Playmate, která se smála nahé důchodkyni? Její případ má dohru!

17. 5. 2017

Od doby, kdy modelka Playboye Dani Mathers (30) pobouřila svět zveřejněním fotkami nahé důchodkyně ve fitku, uplynul už skoro rok. Během té doby dostala padáka v práci a nakonec má nyní co vysvětlovat u soudu!

7 fotek
Kráska Dani Mathers zveřejnila na Snapchatu snímek z fitka, kde je vidět asi sedmdesátiletá důchodkyně stojící před sprchami v šatnách. A co hůř, žena je na fotce úplně nahá!
Modelka navíc udělala z fotky koláž, kde je na jedné straně vidět nešťastná důchodkyně, která o fotce nemá ani tušení a na druhé straně je selfie samotné Dani, která se drží za ústa, což je jasné gesto, kterým chtěla dát najevo, že se nahé důchodkyni posmívá.

Dani Mathers asi nečekala jaká se kvůli jediné fotografii zvedne vlna nevole, zničí jí to kariéru a skončí dokonce u soudu!

Ke vší smůle se fotka dostala až k samotné starší ženě. Ta ji natolik rozčílila, až se rozhodla, že to jen tak nenechá. Žádala, aby Dani Mathers byla náležitě potrestána za šíření soukromých snímků. Kráska hned začala zpytovat svědomí a fotku smazala. „Bylo to úplně špatné a nemyslela jsem to tak. Vím, že zesměšňování těla je špatné. Nejsem ten typ člověka,“ tvrdila po incidentu na omluvném videu v červenci 2016.

Jenže se ukázalo, že to nestačilo a starou dámu neobměkčila. Vyslechla si obvinění z tajného fotografování v tělocvičně a za sdílení snímku bez souhlasu ženy na Snapchatu. Právní tým Playboye v čele se zastupující právničkou Danou Cole se vydal do boje za svou svěřenkyni a argumentuje tím, že fotka je zrnitá a osoba na ní je neidenfikovatelná.

Tlak na modelku byl až příliš velký, že si i smazala profily na sociálních sítích. Též dostala doživotní zákaz do fitka v Los Angeles, kde byl snímek pořízen. Městský prokurátor v L.A. Mike Feuer je však neoblomný a důvod, proč se rozhodl k trestnému stíhání, je: „Zesměšní nahého těla oběť stigmatizuje a poznamenává na psychice. Zničená sebedůvěra a permanentní škodlivé myšlenky mají vliv na život člověka.“ Playboyový zajíček má z ostudy kabát a bude mít u soudu ještě co vysvětlovat! Jsme zvědaví, jak tato kauza dopadne!

TA PERLÍ! Nejlepší hlášky playmate a trafikantky z Robinsonova ostrova!

Autor: ham

Diskuze