Cole Sprouse a Jennifer Aniston
Zdroj: YouTube.com
To lze pochopit...

Pamatujete si na kluka, který hrál v Přátelích Rossova syna? Po letech prozradil, proč je těžké točit s Jennifer Aniston!

20. 3. 2017

Kdo nezná seriál Přátelé, jako by snad ani nežil na této planetě! Pokud trochu zašátráte v paměti, vzpomenete si na Rossova syna Bena. Představitel po letech řekl, jaké bylo točit s Jennifer Aniston (48).

5 fotek
Je to neuvěřitelné, ale představitel malého Benna Gellera ze seriálu Přátelé Cole Sprouse oslaví v srpnu už 25 let! Od natáčení tedy uběhla pěkná doba, ale představitel Rossova syna si dodnes žije pamatuje, jaké to bylo točit s Jennifer Aniston alias Rachel Green. "Byla to pro mě opravdu hodně, hodně těžká práce, spolupracovat s Jennifer Aniston, protože jsem do ní byl bláznivě zamilovaný. Byl jsem jí tenkrát úplně okouzlen a neměl jsem slov, Zapomínal jsem kvůli tomu i text," vzpomíná na natáčení Cole.

Cole Sprouse je jedním ze dvou hereckých dvojčat. Má bratra Dylana, se kterým se v dětství často střídali v jedné roli. Jsou si totiž tolik podobní, že je od sebe nikdo nedokázal snadno rozeznat. Seriál Přátelé je ale jednom z méně rolí, kde hrál pouze Cole.

Dnes je z herce dospělý muž a nutno podotknout, že se jeho zalíbení v Jennifer nikdo nemůže divit. Herečka totiž byla známá tím, že během natáčení nenosila podprsenku a kdo viděl alespoň pár dílů, jistě nedokázal přehlédnout její výrazné, přes triko viditelné bradavky. Colovi může i po těch letech kdejaký mnohem starší muž závidět...

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Jediná vášnivá noc a hvězdě seriálu Přátelé se narodila dcera! Jak roztomilá Emma vypadá dnes?

Seriáloví Přátelé: Jak se změnili po 18 letech?
Oběti seriálů! Kolik žije v Čechách Brend, Bartů a Esmerald?

Autor: bin

Diskuze