anička dajdou
Zdroj: TV Nova
Je nezapomenutelná

Pamatujete si na šílenou Aničku Dajdou ze Superstar? Roky po soutěži chtěla rozjet vlastní byznys!

24. 10. 2017

Málokdo si nepamatuje generálku Hvězdné pěchoty z první Superstar, Aničku Dajdou. Kam se ubíraly její kroky po soutěži, a co dělá třináct let poté?

Pamatujete si ještě na úplně první Česko hledá Superstar z roku 2004? Tehdy se mnoho diváků bavilo u výkonů soutěžících z Hvězdné pěchoty. Ovšem nejvíce se lidem do paměti vryla její vítězka Anna Gleisnerová zvaná Anička Dajdou.

Tehdy devatenáctiletá, možná až přehnaně sebevědomá, Anička před porotou vystoupila s písní Thank You od britské zpěvačky Dido. Byla přesvědčená o svém talentu a chtěla se stát zpěvačkou. K tomu ale neměla moc předpokladů.

Aby se prosadila, zpívat umět vlastně ani nemusela. Některé značky jí použily pro své reklamní kampaně. Na mnoha diskotékách a veřejných akcích zase vystupovala za nemalé peníze. Doteď si jí pamatuje možná víc lidí, než mnohé finalisty všech ročníků Superstar dohromady. Rok po soutěži také napsala knihu s názvem Ukradli mi Superstar.

Dnes už Anička na diskotékách ale nevystupuje. Co dělá? Po tom, co sekla s prací prodavačky v supermarketu, protože si myslela, že má na víc, hledala nějakou dobu práci. Chtěla si dodělat střední obchodní školu, ale to se nepovedlo. Zkusila to i u policie. Ani to se nepodařilo.

V roce 2014 v rozhovoru pro TV Nova řekla, že by se klidně do Superstar přihlásila znovu, ale neví, co by zpívala. Nakonec ale přiznala, že přišla na to, že zpívat přeci jen moc neumí. Také zmínila, že by potřebovala najít nějakou práci, která by ji uživila.

Poslední informací o Aničce je zpráva, že se začala učit německy a chtěla rozjet vlastní byznys. Zda se jí to podařilo, už nikdo neví. Ale je velmi pravděpodobné, že to skončilo podobně, jako její předchozí pokusy o cokoliv.

Autor: mk

Diskuze