Tamagoči
Zdroj: YouTube.com
Veterán je zpátky

Pamatujete na legendární hru Tamagoči z 90. let? Nyní se vrací na scénu a takhle bude vypadat!

15. 4. 2017

Pokud patříte k dětem 90. let, jistě si moc dobře vzpomínáte na hru nejen pro děti, která tehdy válcovala všechnu ostatní zábavu. Její jméno je Tamagoči, což bylo takové malé elektronické zvířátko vyrobené v Japonsku. A právě toto zvířátko se teď vrací zpátky!

Anketa

Koupili byste si nové Tamagoči?

Hlasovalo 1335 lidí.
Kdo v devadesátých letech neměl Tamagoči, jako by ani nebyl. Snad každé dítě ho vlastnilo a opatrovalo den co den. Tohle zvířátko, které se nejen mezi dětmi stalo doslova senzací, spatřilo světlo světa v roce 1996, kdy ho přivedla na svět japonská společnost.

Dalo by se říct, že na Tamagoči máme nyní jen nostalgickou vzpomínku. To ale není pravda! Podobně jako legendární mobilní telefon Nokia 3310, i Tamagoči se
vrací zpátky na scénu! A objevilo se hned šest zvířátek.

Změna je hlavně ve velikosti. Nová zvířátka Tamagoči od společnosti Bandai jsou poloviční velikosti oproti těm z devadesátých let. Jinak by ale mělo zůstat vše zachováno. V Japonsku se již nové Tamagoči začalo prodávat a jeho cena je kolem 430 korun. O hračku je neuvěřitelný zájem, a tak se jí nejspíše dočkáme brzy i u nás v Evropě.

Autor: niž

Diskuze