Melinda Noáková - 7
Zdroj: Facebook/Instagram
Krásná, až to není fér

Pamatujete na božskou Melindu ze SuperStar? Za rok ještě víc zkrásněla a zpívá jako o život!

15. 6. 2016

Melinda Noáková (18) – na pohled exotická dívka s neobvyklým jménem zaujala loni porotu SuperStar, když vybírala ty nejlepší z nejlepších. Do finále se sice nedostala, ale vědět o sobě dává dál. Mladá dívka je ještě krásnější, než si ji samotný Habera pamatuje!

9 fotek
Pro mladičkou Melindu Noákovou se v soutěži SuperStar stalo osudným již semifinále. Porotě se z jejího výkonu tajil dech. Píseň 'Over The Love' od skupiny Florence and The Machine zazpívala tak, že navíc s její sexy vizáží nikdo neměl pochyb, že by dívka nepostoupila dál.

Český národ to však viděl jinak, a tak Melinda vypadla ještě před samotným finále. Krásná dívka s nádherným hlasem ale nezůstala dlouho bez povšimnutí. Stala se novou členkou hudebního projektu Aquababes, který podporuje v Česku mladé talenty, a tím sama Melinda bezesporu je. S ostatními krásnými a talentovanými dívkami tak zpívá jako o život!

Mladá zpěvačka je ale natolik krásná, že by mohla z fleku dělat modelku. Exotický vzhled, husté černé vlasy a plné tvarované rty by dívce mohly pomoct nejen v její pěvecké kariéře. Kdo ví, možná to Melinda dotáhne ještě hodně daleko. Jisté je, že si je své krásy sama plně vědoma, a tak sociální sítě zahrnuje nejnovějšími sexy fotkami. Podívejte se, jak z holčičky roste žena snů!

Autor: bin

Diskuze