Georgie Aves - 21
Zdroj: facebook.com
Ale brrr...

FOTO: Žena podstoupila kosmetický zákrok. Pak přišly chvíle hrůzy a děsu!

1. 2. 2016

Touha po kráse může mít někdy opravdu děsivé následky. Své o tom ví Georgie Aves (26), kterou to poznamenalo na celý život. Co se jí stalo?

14 fotek
Na začátku byla touha po krásné pleti a omlazení. Proto se žena rozhodla svěřit do rukou odborníků, a podstoupit speciální kosmetickou procedúru. Jenže to, co následovalo, připomíná spíš scénu z hororu.

Dívku po nanesení chemického peelingu začala pálit pleť, což v první chvíli považovala za normální. Ale když ji začala bolet natolik, že už to nemohla vydržet, kosmetička okamžitě zakročila. To už ale Georgina tvář byla celá rudá a posetá ránami. Ukázalo se, že má blondýnka silnou alergickou reakci, která zanechala následky na její dříve normální pokožce.

"Mám trvalé zjizvení kůže, které nedokáže zakrýt ani makeup. Jsem totálně zničená, nedokážu se na sebe ani podívat do zrcadla," uvedla poškozená dívka pro DailyMirror. Dokonce se i rozešla s přítelem, protože se za sebe strašně styděla. A dokáže medicína Georgii přece jen pomoct? To se teprve uvidí. Existuje několik metod, které by mohly zmírnit projevy, ale to teprve ukáže čas...

Šneci, hadi? Nechutné zákroky, které ženy podstupují pro krásu!
Plastika v patnácti? Nic není nemožné
Kdy může laser zachránit tvou krásu

 

Autor: lor

Diskuze