Výměna manželek - 18. 4. 2018 - život po
Zdroj: TV Nova
To bylo něco

Ostrá Výměna manželek: Podle Romana za všechno může Jana! Popsal její hroznou péči o syna

19. 4. 2018

Roman z premiérové Výměny manželek promluvil o chvíli, kdy napadl svou náhradní manželku. "Všechno bylo jinak...," říká.

15 fotek
Další epizoda Výměny manželek divákům představila Žanetu (38), partnera Romana (46), jejich společného syna Romana (10 měsíců) a dceru Růženu (5). V domácnosti žije ještě Natálka (11) a Lukáš (8), které má Žaneta z předchozího vztahu, a také Romanovi synové Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně jsme se seznámili s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Theem (5 měsíců).

Zatímco v Liberci se soužití náhradních manželů obešlo takřka bez jakýchkoliv problémů, v Bílině docházelo k jednomu konfliktu za druhým. Jana nedokázala pochopit, že se Roman svým dětem téměř nevěnuje. Vrcholem byla drsná výměna názorů, která vyústila ve fyzické napadení. Roman do Jany agresivně strkal a nakonec v afektu mlátil hlavou do dveří od výtahu. Místo toho, aby se uklidnil, poté přišel a začal znovu nadávat.

Podle Romana ale bylo všechno jinak. "Když přijdu domů a někdo mi začne nadávat, tak to nesnesu. Já jsem byl v pohodě, ale ona na mě křičela, chtěla mě praštit. Tak jsem ji chytnul za ruku a šel jsem radši pryč. Pak jsem bouchal radši do výtahu, abych někomu neublížil," popsal svůj pohled na věc.

Roman naznačil, že tím skutečným agresorem byla právě Jana. Dle jeho slov ho Jana celé natáčení ponižovala a sama byla opilá. "Já jsem pít neměl, to beru. Ale ona byla ta, kdo se staral o děti, takže si neměla dát hlavně ona. Ale že by zažila nějakou tyranii nebo domácí násilí, jak teď slýchám, to je nesmysl," prohlásil.

A zcela opačný názor má i na pláč Natálky, která tvrdila, že ji mrzí, jak Roman Janu napadl. "Brečela, protože jsem křičel 'cikáni do plynu'. A ona je poloviční, manželka ji má s jiným. Tak nechápu, proč tvrdila tohle," říká Roman.

Také podle jeho partnerky Žanety nebyla náhradní manželka zrovna ideální. "Lituju Richarda, že s ní musí žít. Nedokázala se starat ani o ročního kluka. Osm dní byl zavřený v postýlce, byla špinavá a jemu pak odpadávaly kusy masa. Pračku a prádlo jsme museli koupit novou," tvrdí Žaneta.

Pokud jste poslední díl reality show neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Jak vybruslit z konfliktu s opilým člověkem? Rady nejen pro partnerky
Můj manžel má problém s alkoholem! Co mám dělat? + TEST

Autor: mk

Diskuze