Zdroj: ABC 7
Drsňák i v životě

VIDEO: Oscarový herec hrdinou! Nespoutaný Django zachránil neznámému muži život

21. 1. 2016

Osmačtyřicetiletý herec, známý z filmů jako Nespoutaný Django nebo Miami Vice, dokázal, že není akčním hrdinou pouze na filmovém plátně – bez mrknutí oka zachránil život muži, který byl v nouzi!

3 fotky
Podle policejního mluvčího řídil dvaatřicetiletý Brett Kyle ve vysoké rychlosti pod vlivem alkoholu a dostal smyk. Vozidlo se několikrát převrátilo, než zůstalo ležet na střeše nedaleko domu známého herce. Řidič měl štěstí, že svědky nehody byli právě Jamie Foxx a další muž, který byl shodou okolností zdravotník. Společně zraněného vytáhli z auta doslova prý okamžik před tím, než jej pohltily plameny.

Den poté se známý herec setkal i s otcem řidiče, který mu přišel vyjádřit svůj vděk. V rozhovorech pro televizi, které Foxx později poskytl, mluví o svém činu velmi skromně, jako by se vlastně nic tak velkého nestalo, že by přece pomohl každý. Z kamerového záznamu z místa nehody je však zjevné, že kolem nehody projelo několik dalších aut, ale žádné z nich nezastavilo.

Brett Kyle má několik zlomených kostí a propíchnutou plíci, ale není v ohrožení života. Mnohem větším problémem tak pro něj bude obvinění z řízení pod vlivem alkoholu, které jej čeká.
 

Autor: mkr

Diskuze