Opilý otec
Zdroj: Profimedia
Šílené!

Opilému otci uprostřed silnice zazvonil telefon: Co v tu chvíli udělal se svými dětmi, vás zvedne ze židle!

9. 2. 2018

Muž šel se svými malými dětmi ven. Chvíli předtím si dal pár piv. Když přecházel přes silnici, zazvonil mu telefon. Co v tu chvíli udělal s dcerou (4) a synkem v kočárku, je neslýchané!

Martyn David O'Neil (31) vzal své děti během silvestrovského večera na procházku. V tom, uprostřed silnice, mu začal zvonit telefon. Z telefonátu byl tak rozrušený, že děti nechal na ulici a odešel telefonovat stranou.

Podle úřadu soudního dvora v Carlisle byl v podnapilém stavu, když svého syna v kočárku a čtyřletou dcerku opustil uprostřed silnice v Penrithu v Cumbrii. Kolemjdoucí a projíždějící řidiči byli v šoku, když uprostřed silnice viděli stát kočárek a vedle něj další dítě.

Jeden z očitých svědků, Lee Benson, situaci popisuje slovy: "Opustil kočárek a malou dívku, stojící vedle něj, přímo uprostřed křižovatky." On a jeho kamarád prý kráčeli směrem k O'Neilovi. Když k němu došli, vrátil se zpátky ke kočárku.

O'Neil za tento čin dostal 20 dní podmíněného trestu odnětí svobody, kterému se ale snažil vyhnout. Dále dostal 40 hodin neplacené práce a finanční pokutu. Policii vypověděl, že z domu odešel asi ve 14:30, aby své partnerce dopřál klid, a děti vzal do hospody. Tam vypil tři nebo čtyři piva. Ovšem vůbec si nepamatoval, že by své děti nechal někde na silnici.

Autor: mk

Diskuze