Reklama
Reklama
Simon Smith - 3
Zdroj: Profimedia
Nazdar Slanino

Opil se, dal si dvojitý cheeseburger a nechal si změnit jméno. Teď se mu směje celý internet

Aktualizováno 24.2. 2016 19:55

Tento chlápek je důkazem, že pod vlivem alkoholu by se neměla dělat důležitá životní rozhodnutí. Třeba proto, že se z vás nechtěně může stát celebrita.

Muž, který se dříve jmenoval Simon Smith (33), je z Velké Británie a miluje nejen fastfoody, ale také pitky s kamarády. Po jedné takové se vydal do svého oblíbeného rychlého občerstvení, a tam ho napadla geniální věc. Nechá si změnit jméno! A když už, tak pořádně.

"Byl to závěr dlouhé hospodské konverzace o jménech. Vypili jsme hodně piv a potom jsem se rozhodl, že si nechám změnit jméno. Bacon Double Cheeseburger byl první věcí, která mě napadla. Ale každý má rád slaninu, ne? A navíc, kamarádi mě hodně podpořili," řekl Bacon Double Cheeseburger pro the Evening Standard.

Údajně nemá problémy ani ve firmě, kde pracuje jako konzultant nákupu olejů a pohonných hmot. "Moje práce hovoří sama za sebe, lidé mě hodnotí podle mé toho, co udělám, ne podle jména. Vzhledem k tomu, že své skutečné jméno drží v tajnosti a nechá se stále oslovovat Simon, to však není vůbec jisté."

VÁŠ PŘÍBĚH: Přítel má rád alkohol. Asi už je závislý
DCERA ALKOHOLIKA: Táta je denně opilý, máma by ho měla opustit
Zrádný alkohol! Tloustne se po něm víc, než ze sladkostí


 

Autor: lup

Diskuze

Reklama
Reklama