Ondřej Sokol s dcerou Ester - 3
Zdroj: Profimedia
S tátou do společnosti

Ondřej Sokol vyvedl do společnosti krásnou dceru. Jakoby mu z oka vypadla!

Aktualizováno 18.3. 2016 09:45

Herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol vzal do společnost svou krásnou dceru Ester. Oblíbený bavič se dmul pýchou a není se mu co divit.

8 fotek
Kromě své dcery hovořil Ondřej nejvíce o své nové roli, na kterou se hodně chystá. Televize Nova mu nabídla, aby využil svého vtipu a šarmu naplno a stal se moderátorem. Využil toho naplno.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už 26. března. Každý týden se osm hvězdných soutěžících (Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus) promění za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví ve velké osobnosti světové i české populární hudby.

Jak moc Ondřeje Sokola moderování baví? „Baví mě to ještě víc, než jsem si myslel. Zvlášť proto, že soutěžící jsou strašně dobří, že jsou tam lidé od nejmladších až po takové hvězdy, jako je Ivana Chýlková nebo Petr Rychlý. Je to výborně poskládané a oni podávají neskutečné výkony, ale opravdu neskutečné. Tím pádem mně se to moderuje vskutku jednoduše, jsem z nich totiž nadšený,“ říká talentovaný Ondřej.

 

Autor: red

Diskuze