Ondřej Sokol
Zdroj: ibestof.cz
Slušňák od dopisu

Ondřej Sokol: Hodný a milý kluk! Tak to ani omylem

19. 3. 2016

Herec, režisér, bavič a nově také moderátor nové show Tvoje tvář má známý hlas Ondřej Sokol se rozpovídal o tom, jak ho moderování baví a jaký sám ve skrytu duše vlastně je.

Komu se Ondřej Sokol podobá ve skutečném životě? „Já musím říct, že jsem hrozně milý a strašně hodný kluk,“ sdělil skromně herec, který evidentně dobře zahraje třeba i odpověď na takovou otázku. Vzápětí totiž se smíchem přiznal, že slušňák prostě není ani omylem.

A jak ho baví jeho nová životní role, tedy moderování? „Baví mě to ještě víc, než jsem si myslel. Zvlášť proto, že soutěžící jsou strašně dobří, že jsou tam lidé od nejmladších až po takové hvězdy, jako je Ivana Chýlková nebo Petr Rychlý. Je to výborně poskládané a oni podávají neskutečné výkony, ale opravdu neskutečné. Tím pádem mně se to moderuje vskutku jednoduše, jsem z nich totiž nadšený,“ říká talentovaný Ondřej.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už 26. března! Každý týden se osm hvězdných soutěžících (Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus) promění za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví ve velké osobnosti světové i české populární hudby.

Autor: niž

Diskuze