Ondřej Ruml
Zdroj: Jakub Deml
Držíme palce!

Ondřej Ruml prozradil obavy z prvního dílu Tváře: Jde o interpreta, kterého bude ztvárňovat!

3. 2. 2017

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy objeví na obrazovkách televize Nova. Diváci se můžou těšit na Tatianu Vilhelmovou, Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Markétu Konvičkovou a Ondřeje Rumla. A právě poslední zmíněný se nám svěřil se svými prvními dojmy.

5 fotek
Třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se kvapem blíží! První díl můžete vidět už v neděli 26. února. Mezi hvězdnými soutěžícími nebude chybět ani Ondřej Ruml, který Prásku.tv prozradil, jak se na natáčení těší a z čeho má obavy.

„Těším se moc. Obavy nějaké mám, hlavně z interpreta, kterého budu ztvárňovat v prvním díle. Protože ten člověk je mým velkým oblíbencem, takže bych nerad, aby to vyznělo komicky. Tancovat mě baví, ale nejsem v tom nějak hodně zběhlý. Nemám příliš tanečních zkušeností, takže mi chybí i ta pohybová paměť a trvá mi déle, než se tu choreografii naučím,“ svěřil se Ruml.

A jaký dojem má nadaný zpěvák ze svých kolegů, se kterými se bude v šatně a na pódiu každý týden setkávat? „Jsem rád, že jsem mezi touto osmičkou soutěžících. My si už společně píšeme, máme takovou uzavřenou konverzaci, kde si sdělujeme různé vjemy a postřehy a musím říct, že kolikrát mi tečou slzy smíchy,“ doplnil Ruml, kterému drží palce i jeho exotická manželka. „Manželka mě podporuje a trošku se tak jako usmívá pod fousy, ale těší se na to,“ uzavřel s úsměvem zpěvák.

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje již v neděli 26. února na Nově.

Autor: niž

Diskuze