Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová - 1
Zdroj: instagram / youtube
Někdy lepší nic neříkat

Ondřej Gregor Brzobohatý čelí s manželkou Táňou drsné kritice! Vymstila se jim účast v čínské show

18. 1. 2018

Ondřej Gregor Brzobohatý (34) se nikdy netajil s tím, že je pyšný na svoji vlast. Rozhodl se proto na sociální síti uspořádat takovou menší vlastní antikampaň proti prezidentovi Miloši Zemanovi. Asi netušil, že mu ale lidé budou pak vyčítat, co udělal před dvěma lety!

8 fotek
Ondřej Gregor Brzobohatý je spolu s manželkou Táňou Gregor Kuchařovou (30) jedním z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. A tak není divu, že před dvěma lety byli pozváni spolu s dalšími českými celebritami do čínského zábavného pořadu, aby tak pomohli utužovat vztahy s Čínou.

Tento incident by byl už dávno zapomenutý, kdyby teď, v období prezidentských voleb, nezačal Ondřej brojit proti Miloši Zemanovi. Vyčítá mu oddanost východním mocnostem (Rusko, Čína). Současný prezident totiž oba státy a jejich prezidenty poměrně často navštěvuje a netají se s vřelou spoluprácí. To se Ondřejovi nelíbí!

Jenže tahle antikampaň se proti němu a částečně i jeho manželce a modelce Táně tak trochu obrátila. začala totiž padat obvinění, že Ondřej sám mocné Číně „leze do patřičných mezí“, tak jak je možné, že za to samé kritizuje i prezidenta Zemana. On se ale hájí: „Jsem hrdý na naši zemi a vždy mi je ctí ji propagovat a prezentovat všude ve světě. Určitě ale tuto aktivitu ministerstva zahraničí, které mě před více než dvěma lety oslovilo, nelze vykládat jako podporu jakéhokoli politika či strany. Prezentací České republiky v pořadu Day Day Up jsem tehdy rozhodně nepropagoval Miloše Zemana a jeho politiku. Pokud to tak někdo chápe, chápe to opravdu špatně,“ vysvětluje celou situaci pro Expres.cz známý hudebník a syn zesnulého herce Radka Brzobohatého.

„Propagovat naši zem a nekriticky servilně podlézat jiné mocnosti nejsou stejné věci. Propagovat Českou republiku mi bude vždy ctí, ale rozhodně to automaticky neznamená souhlas s jakoukoli konkrétní zahraniční politikou, ať už ji nastavuje prezident, nebo ministr zahraničí. To skutečně ne,“ rázně se ohradil Brzobohatý, že jeho sympatie s Čínou nejsou rozhodně politického charakteru, ale spíše turistického... I tak je ale lepší v této zemi hovořit konkrétně. Svoboda slova totiž není to, co by tu i tolik let po revoluci plně fungovalo.
 

Autor: bin

Diskuze