Tvoje tvář má známý hlas - 1
Zdroj: TV Nova
Už to víme!

ODTAJNĚNO: Ve třetí řadě Tváře se objeví i Ondřej Ruml a krásná zpěvačka ze SuperStar!

18. 1. 2017

Třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se už nezadržitelně blíží. Někteří soutěžící jsou již známí, někteří zůstávají skryti. Právě teď se ale dozvíte další dva účinkující! Kdo to bude?

7 fotek
Markéta Konvičková se proslavila díky soutěži Československá SuperStar. Na show Tvoje tvář má známý hlas se už moc těší. „Je to velká výzva. Já, blondýna, budu muset najednou skloubit tři věci – herectví, tanec a zpěv. Takže celkově jsem moc zvědavá, těším se na ostatní a myslím si, že to budou dobré měsíce mého života,“ říká Markéta Konvičková.

I zpěvák Ondřej Ruml se na účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas velmi těší. Co prozradil? „Těším se nesmírně. Ten formát se mi opravdu moc líbí, už jsem si dokonce představoval, jak bych určitého zpěváka či zpěvačku ztvárnil. Ale zatím nevím, kdo na mě padne, takže je to ve hvězdách,“ prozradil Ondřej Ruml.

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy objeví na obrazovkách televize Nova. Diváci se můžou těšit na Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Markétu Konvičkovou a Ondřeje Rumla. A kdo bude posledním soutěžícím? To se dozvíte již brzy!

Autor: niž

Diskuze