Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Tak to je vtipné!

ODHALENO: Lucie Vondráčková po letech řekla, jaké bylo první rande s Tomášem Plekancem! Tohle nerozdýcháte

14. 10. 2017

Zpěvačka Lucie Vondráčková (37) žije už s hokejistou Tomášem Plekancem (34) pěknou řádku let. Jak ale vypadalo jejich první rande? Překvapivě!

7 fotek
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková je od roku 2011 vdaná za hokejistu NHL Tomáše Plekance. Od té doby se stihli společně přestěhovat do Kanady, právě kvůli hokeji, a zplodit dva krásné syny Matyáše a Adama. Jenže tohle všechno se málem nestalo.

Osud tomu však chtěl, aby známý hokejista a zpěvačka skončili jako pár. Jak to ale všechno začalo? „Jela jsem zpívat na akci, na kterou se mi strašně nechtělo. Byla jsem unavená a ošklivá," řekla zpěvačka pro deník Šíp. Jenže jak je o hokejistovi veřejně známé a Lucie to nikdy nepopírala, nepatří zrovna mezi nejvýřečnější muže. Jeho introvertní povaha se tak projevila už na samém začátku.

„Po představení za mnou přišel pan Salava, že se se mnou chce seznámit nějaký kluk," pokračovala zpěvačka. Když se tedy prvně sešli tváří v tvář, bylo to takové... rozpačité! „Přišel a mlčel," směje se Lucie, která ani tehdy nevěděla, že má tu čest s úspěšným sportovcem. Prozradil jí akorát, že se v Kanadě živí hraním hokeje. Pak se prý rychle rozloučili, aniž by se vlastně o sobě dozvěděli něco víc. „Ale přišel mi zajímavý," ukončila Lucie vtipnou historku o prvním setkání s manželem.

Autor: bin

Diskuze